CAMPIONATUL EUROPEAN 2012: LISTA CU PROGRAMUL COMPLET AL COMPETITIEI -INTRA AICI

Care este programul complet al competitiei CE 2012- FAZA GRUPELOR

Mai jos aveti tot programul Campionatului European 2012, meciuri care se vor disputa pe data de:

8 iunie: Polonia - Grecia (Grupa A, Varsovia, ora 19:00) - TVR 1
8 iunie: Rusia - Cehia (Grupa A, Wroclaw, ora 21:45) - Dolce Sport

9 iunie: Olanda - Danemarca (Grupa B, Harkov, ora 19:00) - TVR 1
9 iunie: Germania - Portugalia (Grupa B, Lvov, ora 21:45) - Dolce Sport

10 iunie: Spania - Italia (Grupa C, Gdansk, ora 19:00) - TVR 1
10 iunie: Irlanda - Croatia (Grupa C, Poznan, ora 21:45) - Dolce Sport

11 iunie: Franta - Anglia (Grupa D, Donetk, ora 19:00) - Dolce Sport
11 iunie: Ucraina - Suedia (Grupa D, Kiev, ora 21:45) - TVR 1

12 iunie: Grecia - Cehia (Grupa A, Wroclaw, ora 19:00) - Dolce Sport
12 iunie: Polonia - Rusia (Grupa A, Varsovia, ora 21:45) - TVR 1

13 iunie: Danemarca - Portugalia (Grupa B, Lvov, ora 19:00) - Dolce Sport
13 iunie: Olanda - Germania (Grupa B, Kharkiv, ora 21:45) - TVR 1

14 iunie: Italia - Croatia (Grupa C, Poznan, ora 19:00) - Dolce Sport
14 iunie: Spania - Irlanda (Grupa C, Gdansk, ora 21:45) - TVR 1

15 iunie: Ucraina - Franta (Grupa D, Donetk, ora 19:00) - Dolce Sport
15 iunie: Suedia - Anglia (Grupa D, Kiev, ora 21:45) - TVR 1

16 iunie: Cehia - Polonia (Grupa A, Wroclaw, ora 21:45) - Dolce Sport
16 iunie: Grecia - Rusia (Grupa A, Varsovia, ora 21:45) - TVR 1

17 iunie: Portugalia - Olanda (Grupa B, Harkov, ora 21:45) - Dolce Sport
17 iunie: Danemarca - Germania (Grupa B, Lvov, ora 21:45) - TVR 1

18 iunie: Croatia - Spania (Grupa C, Gdansk, ora 21:45) - Dolce Sport
18 iunie: Italia - Irlanda (Grupa C, Poznan, ora 21:45) - TVR 1

19 iunie: Anglia - Ucraina (Grupa D, Donetk, ora 21:45) - Dolce Sport
19 iunie: Suedia - Franta (Grupa D, Kiev, ora 21:45) - TVR

SFERTURI DE FINALA

21 iunie: Sfert de finala 1: câstigatoare Grupa A - loc 2 Grupa B (Varsovia, ora 21:45) - TVR si Dolce Sport

22 iunie: Sfert de finala 2: câstigatoare Grupa B - loc 2 Grupa A (Gdansk, ora 21:45) - TVR si Dolce Sport

23 iunie: Sfert de finala 3: câstigatoare Grupa C - loc 2 Grupa D (Donetk, ora 21:45) - TVR si Dolce Sport

24 iunie: Sfert de finala 4: câstigatoare Grupa D - loc 2 Grupa C (Kiev, ora 21:45) - TVR si Dolce Sport

SEMIFINALE

27 iunie: Semifinala 1: câstigatoare Sfert 1 - câstigatoare Sfert 3 (Donetk, ora 21:45) - TVR si Dolce Sport

28 iunie: Semifinala 2: câstigatoare Sfert 2 - câstigatoare Sfert 4 (Varsovia, ora 21:45) - TVR si Dolce Sport

FINALA

1 iulie: Finala: câstigatoare Semifinala 1 - câstigatoare Semifinala 2 (Kiev, ora 21:45) - TVR si Dolce Sport

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu