Expomariage Bucuresti 2012 – editia a 13-a

In perioada 13 - 14 - 15 ianuarie 2012 la Hotelul JW Marriott si Palatul Parlamentului are loc cea de-a XIII-a editie a Expomariage Bucuresti 2012.
Programul de lucru cu publicul este: 13:00 - 18:00.
Ce putem gasi la acest targ de nunti: rochii de mirese, invitati nunta, bijuteri, decoratiuni, costume de mire, incaltaminte dama 2012.

Lista participantilor la aceasta editie 13.

Stand     Expozant     WWW     Profil     Localitate
Palatul Parlamentului       Sala Unirii
U1     Isa’dorable     www.isadorable.ro     rochii de mireasa     Bucuresti
U2     Ambasad’Or Events&Leisure     www.ambasador-events.ro     organizari evenimente     Otopeni
U3     Crystal Palace Ballrooms     www.crystalpb.ro     organizari evenimente     Bucuresti
U4     Evergreen     www.evergreenbrides.ro     rochii de mireasa     Brasov
U5     Maya Fashion     www.mayafashion.ro     rochii de mireasa     Craiova
U9     JW Marriott Bucharest Grand Hotels

www.jwmarriott.ro

hotel, restaurant, organizator de evenimente
Bucuresti
U10     Bella Sposa     www.bellasposa.ro     rochii de mireasa     Bucuresti
U11     Cacharel & Zen Diamonds     www.mmretail.ro     costume mire, bijuterii     Bucuresti
U12     revista Mireasa     www.revistamireasa.ro     revista de specialitate     Oradea
U14     Tata si Fiul     www.tatasifiul.ro     costume si accesorii de mire     Bucuresti
U15     A Style     www.astyle.ro     rochii de mireasa     Bucuresti
U17     Casa Vogue Mariage     www.casavoguemariage.ro     rochii de mireasa     Bucuresti
U18     Veronesse     www.veronesse.ro     incaltaminte     Bucuresti
U19     Ivory     www.e-ivory.ro     rochii de mireasa     Bucuresti
U20     Atelier Simona     www.ssimona.ro     rochii de mireasa     Sibiu
U21     Nava Bride     www.navabride.com     rochii de mireasa     Bucuresti
U22     La Novia     www.inchirieri-rochii.ro     rochii de mireasa     Bucuresti
U22A     Lily’s Bridal Couture – Chicago     www.miragehotel.ro     rochii de mireasa     Tancabesti
U23     Nanette     www.nanette.ro     rochii de mireasa     Iasi
U24     Casa de moda Adeline     www.casademodaadeline.ro     rochii de mireasa     Bucuresti
U25     Alexandru Ciucu     www.alexandruciucu.ro     costume de mire     Bucuresti
U27     Ego Men Fashion Concept     www.egofashion.ro     costume de mire     Bucuresti
U28     Salonul Gabriela     www.salonulgabriela.ro     rochii de mireasa     Bucuresti
U28     Rosemarie     www.rose-marie.ro     rochii de mireasa     Bucuresti
U29     Aura Topclass Design     www.creatievestimentara.ro     rochii de mireasa     Bucuresti
U30     Albume Pele Art     www.marioacerbonialbum.it     albume foto     Oradea
U31     Mariage a Paris     www.mariageaparis.com     rochii de mireasa     Bucuresti
U32     Roxy White     www.roxywhite.ro     rochii de mireasa     Craiova
U33     Bien Savvy     www.biensavvy.ro     rochii de mireasa     Bucuresti
U35     Princessa     www.princessa.ro     rochii de mireasa     Bucuresti
U36     Andree Salon     www.andreesalon.ro     rochii de mireasa     Bucuresti
U37     Vera Sposa     www.vera-sposa.ro     rochii de mireasa     Bucuresti
U38     Calin Events     www.calinevents.com     rochii de mireasa si accesorii     Bucuresti
U39     White Pearl     www.whitepearl.ro     rochii de mireasa     Bucuresti
U40     Kaloni Shoes     www.kalonishoes.ro     pantofi de ocazie     Bucuresti
U41     Angel Brides     www.angelbrides.ro     rochii de mireasa     Bucuresti

Palatul Parlamentului       Sala Take Ionescu
T1     Cvartet Arpeggione     www.cvartet.ro     cvartet     Bucuresti
T2     Metropolitan Club & Events     www.metropolitan-events.ro     sala de nunti     Bucuresti

T4     Aurrum Palace     www.aurrumpalace.ro     sala de evenimente     Bucuresti
T5     Hotel Caro     www.hotelcaro.ro     hotel, organizare evenimente     Bucuresti
T15     Kheops Services     www.kheops.ro     servicii DJ     Bucuresti
T16     Kysart Film&Fotografie     www.kysart.ro     foto-video     Bucuresti
T18     Cofetaria Monchoix     www.monchoix.ro     cofetarie, patiserie     Bucuresti
T19     Paper Art     www.paperart.ro     invitatii de nunta     Bucuresti
T21     Complex Valea Iazurilor     www.valea-iazurilor.ro     restaurant     Bucuresti
T22     Studio Media     www.studiomedia.ro     foto-video     Bucuresti
T23     Fair Line Italia by Colierul     www.rubin2000.ro     bijuterii     Bucuresti
T24     Liviu-Foto     www.liviu-foto.ro     foto-video     Bucuresti
T25     Restaurant-Muzeu Vatra Neamului     www.vatraneamului.ro     restaurant     Bucuresti
T26     Dedalus Art     www.dedalusart.ro     lumanari decorative     Cluj Napoca
T26A     Cvartet Anima     www.cvartetanima.ro     muzica instrumentala     Bucuresti
T27     Publiserv     www.publiserv.ro     invitatii     Oradea
T28     Bijuteria La Rosa     www.bijuteriilarosa.ro     bijuterii     Bucuresti
T29     Almira Events     www.almiraevents.ro     design specializat     Mangalia
T30     Militari Residence Ballroom     www.militariresidenceballroom.ro     sala evenimente     Bucuresti
T31     Cepi Grand Ballroom     www.cepi.ro     sala evenimente     Bucuresti
T32     La Seratta     www.laseratta.ro     restaurant, organizari evenimente     Otopeni
T33     Helen Wedding     www.invitatiihelen.ro     invitatii     Bucuresti
T34     Cards International     www.tbz.ro     invitatii     Bucuresti
T35     Carla Brillanti     www.carlabrillanti.ro     bijuterii     Oradea
T36     Graficard     www.graficard.ro     invitatii     Oradea
T37     Studio Lyora Digital Project     www.studiolyora.ro     agentie full-service     Bucuresti
T38     Hotel Alexander *****     www.alexanderhotel.ro     organizari evenimente     Bucuresti
T39     Hotel Mirage Snagov     www.miragehotel.ro     sala evenimente     Tancabesti
T40     Aristocrat Events Hall     www.aristocrat-events.ro     sala evenimente     Bucuresti
T44     Hotel Residence     www.residencehotels.com     hotel si restaurant     Bucuresti
T45     Lucky Wedding     www.lucky-wedding.ro     agentie full-service     Bucuresti
T46     Casa Latina     www.casa-latina.ro     isala evenimente     Bucuresti
T47     Restaurant Shorley     www.shorleyrestaurant.ro     sala evenimente     Bucuresti
T48     Studio 8mm     www.studio8mm.ro     foto-video     Bucuresti

JW Marriott      Bucharest Grand Hotel
M1     Casa Cochet     www.casacochet.ro     organizator evenimente     Bucuresti
M2     Mariaj Lux     www.mariajlux.ro     rochii de mireasa     Bucuresti
M3     Salonul Gabriela     www.salonulgabriela.ro     rochii de mireasa     Bucuresti
M3     Rosemarie     www.rose-marie.ro     rochii de mireasa     Bucuresti
M4     Creal Design     www.crealdesign.ro     rochii de mireasa     Bucuresti
M6     Magic Bride     www.magicbride.ro     rochii de mireasa     Bucuresti
M7     Floraria Iris     www.florariairis.ro     florarie     Bucuresti
M8     Rosa Clara     www.rosaclara.ro     rochii de mireasa     Bucuresti
M8     Aire Barcelona     www.airebarcelona.ro     rochii de mireasa     Bucuresti
M9     Ersa Atelier     www.ersaatelier.ro     rochii de mireasa     Bucuresti
M10     Agnes Toma     www.agnestoma.ro     rochii de mireasa     Piatra Neamt
M11     Dinasty     www.dinasty.ro     costume de mire     Piatra Neamt
M12     Franc Sarabia     www.francsarabia.com     rochii de mireasa     Bucuresti
M13     JW Marriott Bucharest Grand Hotel     www.jwmarriott.ro     organizator evenimente     Bucuresti
M14     Caliana by Catinca Roman     www.caliana.ro     rochii de ocazie     Bucuresti
M15     Sposa dell’Amore     www.sposadelamore.ro     rochii de mireasa     Bucuresti
M16     Ego Men’s Fashion Concept     www.egofashion.ro     costume de mire     Bucuresti
M17     Novias     www.novias.ro     rochii de mireasa     Bucuresti
M18     Pyrotechnic Transilvania     www.pyro-technic.ro     spectacole cu artificii     Oradea
M19     Graficard     www.graficard.ro     invitatii de nunta     Oradea
M20     Jewel Palace International     www.jpi-jewellery.com     bijuterii     Bucuresti
M21     Yes Events     www.yesevents.ro     organizator evenimente     Bucuresti
M22     Maison Dadoo     www.dariusdadooblog.blogspot.com     organizator evenimente     Bucuresti
M23     Bijuteria La Rosa     www.bijuteriilarosa.ro     bijuterii     Bucuresti
M24     Academia de nunti     www.academiadenunti.ro     organizator evenimente     Bucuresti
M25     Lily’s Bridal Couture – Chicago     www.miragehotel.ro     rochii de mireasa     Tancabesti
M26     Mardikian     www.mardikian.ro     bijuterii     Bucuresti
M27     Event Technology AV

www.event-technology.ro
servicii audio-video     Bucuresti
M28     Emerald Wedding     www.emeralwedding.ro     organizator evenimente     Bucuresti
M29     Cherry Events     www.cherryevents.ro     organizator evenimente     Bucuresti
M30     Saint Maurice     www.saintmaurice.ro     bijuterii     Bucuresti
M31     Solar Events     www.solarevents.ro     organizator evenimente     Bucuresti
M32     Bon Mariage     www.nunti.ro     organizator evenimente     Bucuresti
M33     LB Events     www.lbevents.ro     agentie full-service     Bucuresti
M34     Agentia Banner     www.mirii.ro     organizator evenimente     Bucuresti
M35     Mariage a Paris     www.mariageaparis.com     rochii de mireasa     Bucuresti
M36     Carmen Events     www.carmenevents.ro     organizator evenimente     Bucuresti
M37     Bien Savvy     www.biensavvy.ro     rochii de mireasa     Bucuresti
M38     FiresQ     www.diamante.ro     bijuterii     Constanta
M39     Oksana Salon     www.oksanasalon.ro     russian hair & beauty salon     Bucuresti
M40     Enjoy Band     www.enjoyband.ro     formatie muzicala     Bucuresti
M41     Cherubin Lily     www.cherubinlily.ro     lumanari decorative     Bucuresti


Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu